Складання договорів та супровід їх укладення

Договір - це документ, яким учасники підприємницької діяльності регулюють свої взаємини спрямовані на встановлення, припинення або зміни прав та обов'язків. Договір містить безпосередньо опис угоди та визначає права і обов'язки сторін. Чим точніше і правильніше складений договір, тим менше шансів, що операція обернеться збитками і судовими розглядами. Договір повинен бути складений коректно, а його формулювання не повинні допускати неоднозначного тлумачення.

 

Ми складаємо договір безпосередньо під угода укладається клієнтом, під ті цілі і завдання, які ставить перед собою наш клієнт! Грамотно складений договір з чіткими формулюваннями і визначеним механізмом його реалізації, що відображає волю сторін - буде гарантом Вашої ділової репутації, економічної безпеки та комерційного процвітання.

 

Отримавши інформацію про угоду, що готується, юристи проконсультують Вас щодо чинного законодавства в тій області, в якій буде укладатися угода, підготують проект договору та додатків до нього, візьмуть участь у ході переговорів. Надалі, допоможуть проконтролювати виконання угод, і у разі необхідності нададуть консультації щодо невиконання або неналежного виконання контрагентами своїх зобов'язань за договором.

 

Потрібно пам'ятати, що легше не допустити створення конфліктної ситуації, ніж потім боротися з її наслідками.