Компанія «МІКО»: юридичні послуги в Києві

Маю честь представити Вам ТОВ «Юридичну компанію «МІКО»!

Більше 10 років наша Компанія успішно працює у сфері надання широкого спектру юридичних послуг в Києві. В результаті цього, ми не лише завоювали довіру і повагу наших Клієнтів і укріпили  репутацію однієї з провідних юридичних компаній в Україні, але й стали активним суб'єктом діяльності на міжнародному ринку правових послуг.

Відмінною особливістю нашої Компанії є індивідуальний підхід до проблеми кожного Клієнта, визначення найбільш ефективних правових шляхів її вирішення. Окрім цього, надаючи юридичні і консалтингові послуги, юристи нашої Компанії не залишаються байдужими і до взаємовідносин Клієнта з органами державної влади і місцевого самоврядування.

Великою перевагою нашої Компанії для Клієнтів також є те, що ми співпрацюємо із значною кількістю юридичних компаній, адвокатських об'єднань, нотаріусів, арбітражних керівників.

Співробітники нашої Компанії мають вищу юридичну освіту, отриману в кращих європейських і українських учбових закладах, і практичний досвід роботи не лише у ведучих українських, але й в міжнародних юридичних компаніях, зокрема таких, як всесвітньовідома Юридична компанія «Кліффорд Чанс».

Маючи великий практичний досвід, гарантуючи високу якість результатів своєї діяльності, високий ступінь правового захисту Клієнта, наша Компанія надає повний спектр юридичних послуг у всіх галузях права. Серед інших напрямів діяльності, ми надаємо правову допомогу в наступних:

  • розробка і рекомендації по інвестиційних проектах; 
  • юридичний аудит;
  • абонентське обслуговування Клієнта;
  • договірна робота, в т.ч. складання міжнародних контрактів;
  • супровід повного циклу стягнення заборгованості; претензійно-позовна робота;
  • консультації і допомога в приватизації, придбанні/відчуженні бізнесів, акцій, часток в підприємствах; 
  • повне представництво інтересів в судах всіх інстанцій і виконавчих органах;
  • робота з третейськими судами;
  • робота з широким спектром питань в області корпоративного права (цінні папери, реструктуризації, банкрутства тощо).

Наша Компанія, керуючись найвищими стандартами професійної етики і конфіденційності, надає повний правовий супровід юридичним і фізичним особам у вирішенні широкого спектру питань під гаслом «Якщо у Клієнта є проблема, вона має бути, безумовно, вирішена якісно, своєчасно і в рамках Закону».

 

Генеральний директор                                                                              Ю.А. Балюк