Юридична експертиза (аналіз) договорів

В процесі своєї повсякденної діяльності кожна організація стикається з необхідністю здійснювати різні операції. Вони можуть стосуватися як забезпечення роботи організації (укладення договору оренди, придбання оргтехніки, реклами, ін) так і безпосередньо її основної діяльності (продажу товарів, надання послуг, ін.) Не важливо, що була за операція, якщо договір був складений не на Вашу користь - наслідки і в тому і в іншому випадку можуть бути негативні (наприклад, контрагенти не поставили матеріали необхідні для виконання замовлення - Ви не змогли виконати замовлення і відповідно отримати прибуток; орендодавець розірвав договір оренди - Ви змушені займатися пошуком нового приміщення, переїздом, облаштуванням на новому місці, а на цей період часу перервати нормальну роботу підприємства).

 

Тому, для ефективної роботи суб'єкта підприємницької діяльності необхідний юридичний аналіз договорів, що укладаються. Такий аналіз дозволить правильно оцінити зміст договору і зрозуміти справжній зміст всіх його умов. Юристи дадуть Вам інформацію про те, чи відповідає договір з чинним законодавством України, чи дотримано в ньому Ваші інтереси, чи не містить договір пунктів допускають неоднозначне тлумачення його положень, і чи немає в ньому пунктів порушують Ваші права.

 

Юридична експертиза договору дозволить уникнути негативних ситуацій різного характеру. Проведення такої експертизи перед підписанням договору знизить ризик фінансових втрат, які можуть бути наслідками недобросовісних намірів контрагента. Ми зробимо все можливе, щоб ув'язнені Вами договору наближали Ваш бізнес до поставлених цілей і не були полігоном для проведення різних афер.