Представництво інтересів в органах державної виконавчої служби

Після розгляду справи в суді і вступом в законну силу його рішення, виникає питання, а як буде проходити виконання такого рішення? Це справедливе питання, адже виграна справа не виконується саме по собі, а отримання виконавчого документа - це лише початок процесу по втіленню в життя судового рішення.

 

На стадії виконавчого провадження допомога юристів не буде зайвою. Вони грамотно складуть заяву про відкриття виконавчого провадження, познайомляться з державним виконавцем, якому буде доручено цю справу, і будуть контролювати хід виконання - «тримати руку на пульсі». Адже навіть найпростіша справа вимагає до себе уваги, і без такого може виконуватися дуже і дуже довго або просто загубитися серед маси собі подібних. А уявіть, що у Вас не один боржник (наприклад, не всі покупці, яким Ви вже поставили свою продукцію, вважають за необхідне її оплачувати). Тільки контроль ходу виконання таких справ може зайняти дуже багато часу і сил. Ми допоможемо Вам заощадити час і домогтися того ефекту, заради якого Ви зверталися до суду.

 

Якщо ж не дай Бог, Ви виступаєте в ролі боржника, наша присутність і консультації допоможуть захистити Ваші права і уникнути зайвих грошових втрат.

На стадії виконавчого провадження ми допоможемо скласти потрібні документи, а в разі необхідності оскаржимо незаконні дії або бездіяльність посадових осіб державної виконавчої служби. Проведемо переговори з представниками другого боку, з метою підписання світової чи іншого угоду на стадії виконавчого провадження - якщо це буде відповідати інтересам нашого клієнта.