Абонентське обслуговування

Абонентське обслуговування - це комплексний юридичний супровід Вашого бізнесу, що дозволяє вирішити всі питання, що виникають під час здійснення підприємницької діяльності. Таке обслуговування дозволить Вам отримати юридичні консультації, необхідні для нормальної роботи суб'єкта підприємницької діяльності, а в разі виникнення різних ситуацій, що вимагають втручання юристів, швидке прийняття комплексу необхідних заходів.

 

Безпосередньо під абонентським обслуговуванням мається на увазі перелік юридичних послуг, що надаються клієнту за фіксовану плату, яка проводиться один раз на місяць. Оплата проводиться незалежно від того, чи звертався клієнт до «зовнішнього юриста» в конкретному місяці або у нього такої необхідності не виникало. Перелік послуг, що надаються за договором про абонентське обслуговування, може включати в себе: представництво інтересів клієнта в судових установах (ведення справ у загальних, господарських, адміністративних судах всіх інстанцій); представництво інтересів клієнта в органах державної виконавчої служби; представництво інтересів клієнта в різних державних органах; представництво інтересів клієнта перед його контрагентами; розробка різних договорів, додаткових угод, протоколів, актів; розробка локальних актів підприємства; складання інших документів; експертиза договорів; супровід укладання угод; ведення претензійно-позовної роботи; юридичні консультації, з питань що виникають у ході господарської діяльності, що надаються як в усній так і письмовій формі; правовий аналіз та супровід різних проектів (вищезгаданий перелік не є вичерпним). Ціна абонентського обслуговування залежить від послуг включених до його перелік, їх кількості та складності. Це означає, що кожен клієнт може вибрати свій індивідуальний пакет послуг за прийнятною ціною.

 

У чому ж полягає вигода абонентського обслуговування? По-перше, у відсутності витрат на утримання штатного юриста, по-друге, в ціні, яка буде значно нижче, ніж при замовленні разових робіт. Так, наприклад, ведення господарської справи середньої складності в суді першої інстанції буде коштувати Вам від двох тисяч гривень (сюди входить правовий аналіз матеріалів справи або ситуації; складання позовної заяви або оглядів, підготовка необхідних документів для ведення справи; підготовка розрахунків з пені, інфляційним , відсотків річних; участь у судових засіданнях; ведення переговорів з опонентами, підготовка клопотань або доповнень в ході процесу). У той час як, при абонентської плати в розмірі дві тисячі п'ятсот гривень на місяць можна отримати наступні послуги - ведення двох справ у господарському суді на місяць; представлення інтересів у двох справах в державній виконавчій службі або інших державних органах в місяць; складання одного договору середньої складності на місяць; експертиза двох договорів на місяць; декілька юридичних консультацій на місяць! Причому, якщо у клієнта відпаде необхідність у судових розглядах (або інші послуги), то в рамках абонентського обслуговування, такі послуги, за погодженням сторін, можуть бути замінені на інші (наприклад, правовий супровід проекту, або збільшення кількості послуг з складання договорів, експертизи договорів, юридичні консультації).

 

Звертайтесь, і ми зможемо підібрати Вам абонентське обслуговування на хороших умовах!